Комплексна перевірка у СВК-82

З 10 по 11 серпня 2016 року у Селидівській виправній колонії управління державної пенітенціарної служби України в Донецькій області (№82) проведено комплексну контрольну перевірку установи по всім напрямкам діяльності.

На чолі з в.о. начальника Управління ДПтС України в Донецькій області підполковником вн.сл. Дмитром Немцевим та заступником начальника Управління полковником вн. Сл.. Володимиром Єрофєєвим, у супроводі начальника установи Олексія Чуєва , співробітники управління здійснили обхід промислової та житлової зон установи, перевірили правильність ведення документації.

Після обходу було проведено підведення підсумків, на якому співробітниками Управління було вказано на виявлені недоліки та поставлені задачі на майбутнє.