конкурс-захист науково-дослідницьких робіт

11 січня 2018 року у Селидівській ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 відбувся захід, метою якого є сприяння розвитку інтелектуально-творчих здібностей школярів, залучення старшокласників до науково-дослідницької діяльності, до складання проектів з метою самореалізації, самовдосконалення.

Це конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів територіальних відділень МАН.

Конкурс - це можливість заговорити про себе, поділитися відчуттями, поринути у світ цікавого і таємного. Під час спілкування присутні мали можливість познайомитись з презентаційними доповідями учасників конкурсу, аплодувати ритму танцю, переглянути вертепну виставу.

126

За рішенням журі переможцями конкурсу визначено: у секції «Медицина» Пікельну Марію, ученицю 11 класу Селидівської гімназії, з дослідженням «Вивчення та оцінка мікробіологічних показників умов НВП в Селидівській загальноосвітній гімназії»;у секції «Українська мова» Чермяніна Антона, учня 10 класу Української ЗОШ І-ІІІ ступенів №13, з роботою «Смайлик як компенсація паролінгвістичних засобів у письмовій комунікації»; у секції «Етнологія» Кротову Анастасію, ученицю 10 класу Української ЗОШ І-ІІІ ступенів №13, з роботою «Вертеп в українському театральному мистецтві».

127

128

Найщиріші слова вдячності хочемо сказати в адресу наукових керівників наших конкурсантів і побажати їм педагогічного щастя, натхнення, злетів вашим вихованцям!

129