Круглий стіл на тему вдосконалення організації та проведення громадських робіт

10 січня в Селидівському міському центрі зайнятості відбулося засідання «круглого столу» з метою вдосконалення організації та проведення громадських робіт.

У його роботі взяли участь представники органів місцевої влади, Управління соціального захисту населення, Територіального центру м.Селидове, голови міських та селищних рад.

Захід відкрила директор Селидівського міського центру зайнятості Галина Головченко, яка наголосила: «Громадські роботи є дієвим засобом для забезпечення тимчасової зайнятості та є однією з форм соціального захисту не працевлаштованих громадян, що може зняти соціальну напругу на ринку праці»

Заступник директора центру зайнятості Інеса Кравцова звернула увагу присутніх на пріоритетність співфінансування видів робіт соціального напрямку за кошти Фонду загальнообов’язкового соціального страхування на випадок безробіття та переважне використання коштів місцевих бюджетів та роботодавців на благоустрій та впорядкування територій, також на важливості розширення переліку видів громадських робіт соціальної спрямованості.

Начальник управління соціального захисту населення Селидівської міської ради Інна Гришкова, від імені всіх присутніх, подякувала центру зайнятості за плідну співпрацю.