"Круглий стіл" з питань проведення періодичних медоглядів

11 серпня 2016 року о 10:00 відбулося засідання «круглого столу» з питань проведення періодичних медичних оглядів працівників на вуглевидобувних підприємствах міста Селидове.

За ініціативи відділення виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань 11.08.2016 року о 10 годині відбулося засідання круглого столу з питань проведення періодичних медичних оглядів працівників на підприємствах «Шахта «Україна» та «Шахта «Курахівська» ДП «Селидіввугілля», що знаходяться на території Селидівської міської ради. На засіданні були присутні начальник відділення ВД ФССНВВ та ПЗ Злиденна Л.П., завідувач сектору страхових експертів Левчук Н.В. та представники сектору медичного обслуговування; відділу гірничо – технічного нагляду у Селидівському регіоні Головного управління Держпраці у Донецькій області; ВП «Шахта «Україна», ВП «Шахта «Курахівська», ДП «Селидіввугілля»; КЛПУ «Селидівська центральна міська лікарня»; ЦК ППВПУ при Селидівському теркомі профспілок та Селидівської міської ради.

На засіданні було розглянуто проблеми процедури проведення медичного огляду працівників; проблеми фінансування медичних оглядів та повноти їх проведення; недосконалість процесу складання заключних актів медичних оглядів та інші проблеми, які виникають у процесі проведення медичних оглядів працівників.

Підсумком засідання круглого столу стало прийняття наступних рішень:

1.) Звернутись до керівництва ДП «Селидіввугілля» з вирішення питання про повне фінансування проведення періодичних медоглядів працівників підприємств ВП «Шахта «Україна» та ВП «Шахта «Курахівська» у 2016 році згідно ст.17 Закону України "Про охорону праці".

2.) Звернутись до Селидівського теркому профспілок працівників вугільної галузі з проханням розглянути питання часткової оплати проведення медоглядів працівників підприємств ВП «Шахта «Україна» та ВП «Шахта «Курахівська» у 2016 році за рахунок профспілкових внесків.

3.) Активізувати роботу інженерно-лікарських комісій підприємств ВП «Шахта «Україна» та ВП «Шахта «Курахівська» ДП «Селидіввугілля» з залученням до участі у роботі комісії лікаря - профпатолога КЛПУ Селидівська центральна міська лікарня, завідувача сектору медичного обслуговування та завідувача сектору страхових експертів з охорони праці відділення ВД Фонду ССНВВ та ПЗ у м. Селидове.

4.) Заслухати виконання запланованих заходів у IV кварталі 2016р.