"Ліга майбутніх поліцейських" у місті Маріуполь

10 січня 2018 року учні Селидівської ЗОШ № 2 відвідали місто Маріуполь у складі делегації учасників молодіжної організації «Ліги майбутніх поліцейських», з метою утвердження авторитету поліцейського у житті дітей.

134

В ході екскурсії діти відвідали Головне управління поліції Донецької області, аналітичний центр USCA, де мали змогу поспостерігати роботу співробітників, переглянули експозицію музею поліції, відвідали, відбудований у лютому місяці, Кінологічний центр і Донецький Юридичний Університет.

131

Дітям цікаво було спостерігати роботу аналітичного центру, аналогів якому є лише 3 у всьому світі, співробітники представили мобільний додаток «102», продемонстрували роботу розумних камер, що розміщенні по всьому місту.

132

У Кінологічному центрі діти познайомились з дресирувальниками, які розповіли про роботу і різновиди дресирування собак, подивились на собак у дії, у пошуку вибухівки і людей. Собаки: Буч, Теодор і Туман підкорили дітей свою грайливістю і вмінням впевнено і безпомилково виконувати команди інструктора.

135

Діти повернулись додому багаті на враження, а деякі з учасників делегації з чітким знанням того чим вони будуть займатися у своєму житті.

133