Літературна презентація

08.06.2019 в літературній гостинній, обладнаній в Центрі дозвілля та українських традицій м.Селидове, відбулась презентація шостого номеру щорічного міжнародного альманаху поезії та прози "Зоряна криниця", до якого увійшли твори авторів з десяти країн світу.

Збірку випускає Всеукраїнське літературне об'єднання "Сфера"(м.Покровськ) на чолі з головою його правління Віталієм Михайловим.

На зустріч завітали поети з міст: Покровськ, Родинське, Мирноград, Дружківка та Костянтинівка.

Презентацію провів член конгресу літераторів України, наш земляк Григорій Антонов.

Презентація пройшла у теплій дружній обстановці: лунали вірші у виконанні присутніх авторів, твори яких представлені в збірці "Зоряна криниця".

191 192 193

Прикрасили зустріч душевні пісні у виконанні Вікторії Самойленко та Ігоря Кривоносенка.

195 196

Запрошені щиро дякували місцевій владі, відділу культури міської ради, працівникам Центру дозвілля та українських традицій, за гостинність, за надану можливість відпочити і поспілкуватись.

Висловлюємо подяку всім, хто брав участь у заході!