Мешканці Донеччини сплатили ПДФО на 207 мільйонів гривень більше

За дев’ять місяців 2020 року від мешканців Донецького регіону до зведеного бюджету країни надійшло більше 9,3 млрд грн податку на доходи фізичних осіб. Приріст надходжень зазначеного податку за відповідний період минулого року складає 207,4 млн гривень.

Чверть сплаченого податку на доходи фізичних осіб, а саме 2,3 млрд гривень, спрямовано до Державного бюджету країни, що на 51,7 млн грн перевищує надходження 2019 року.

Решту коштів, а саме 7 млрд гривень, спрямовано до місцевих бюджетів області для фінансування потреб громад. Цьогорічні перерахування до місцевих скарбниць на 155,7 млн грн більше надходжень 2019 року.

Податок на доходи фізичних осіб безпосередньо залежить від розміру заробітної плати, яку офіційно отримують працевлаштовані працівники. Тому фахівцями податкової служби Донеччини постійно проводиться робота з питань легалізації трудових відносин.

Головне управління ДПС у Донецькій області нагадує роботодавцям, що саме від показників оплати праці сьогодні залежить не лише фінансування соціальних програм, а й гарантовані державою виплати та майбутнє пенсійне забезпечення кожному працюючому офіційно.