Виконання ремонтних робіт під контролем міського голови

Згідно Програми підготовки об’єктів комунального господарства до опалювального періоду 2016-2017 років, в місті було розпочато роботи щодо заміни тепломережі від котельної №13.

Старі зношені труби замінюються на нові ізольовані в алюмінієвій обмотці. Застосування цих матеріалів дозволить знизити теплові втрати.

Селидівський міський голова Ремізов В.В. відвідав об’єкт і перевірив стан виконання робіт.

Ремонтні роботи проводить ВП «ВО ОКП «Донецьктеплокомуненерго» «Димитровтепломережа», задіяно 7 одиниць спеціалізованої техніки.

Крім цього, Віктор Володимирович проконтролював ремонтні роботи щодо відновлення системи відведення дощових вод по вул.Берегова,

які проводить КП «Комунальник» Селидівської міської ради, у зв'язку зі зверненням громадян.