НА КРОК БЛИЖЧЕ ДО РОБОТИ

Сьогодні, 13 серпня, мобільна група рекрутерів Селидівського міського центру зайнятості в черговий раз вийшла на вулиці міста з метою інформування жителів щодо стану ринку праці, послуг служби зайнятості, актуальних вакансій, можливостей професійного навчання, тощо.

Особливо перехожих цікавило питання можливості навчання за сприянням Служби зайнятості, за якими професіями та як довго воно триває. Окремо фахівці зупинились на можливості отримання грантів на отримання освіти. Рекрутери детально розповіли та показали шукачам роботи де і як шукати вакансії онлайн за допомогою гаджетів не відвідуючи Центр зайнятості.

150

«Відтепер щоб знайти роботу мрії не обов’язково навіть кудись йти, потрібно лише мати бажання працювати, телефон та доступ до мережі інтернет» - зауважила фахівець.

149

Також мешканці міста дізнались про заходи, що регулярно проводить Центр зайнятості. Рекрутери запросили всіх охочих, хто бажає працевлаштуватися за гірничими спеціальностями відвідати скайп-конференцію що відбудеться 15 серпня в приміщенні Центру.

Подібний формат роботи з населенням продовжуватиметься і надалі.