Найкращі українські книги в найкращі українські бібліотеки

Селидівська центральна міська бібліотека, в рамках акції «Найкращі українські книги  в найкращі українські бібліотеки» отримала  сучасні книжки від спільної ініціації Благодійного фонду  «Бібліотечна країна» та книжкової премії KBU AWARDS. 

Акція була започаткована з метою поповнення бібліотечного фонду якісними книгами від українських авторів.  За словами Тамари Сухенко, співзасновниці Благодійного фонду «Бібліотечна країна» та членкині журі премії KBU AWARDS: «Бібліотеки мають неоціненний потенціал впливу на розвиток громад, особливо за умов децентралізації, коли багато питань мають вирішуватись на місцевому рівні. Запит на оновлення книжкових фондів збільшується, а особливо запит на книжки, які описують наш національний контекст, його виклики та історії».

Серед двохсот заявок від бібліотек України, сто було відібрано на конкурсних засадах. Приємно відзначити, що Селидівська центральна бібліотека увійшла до «Списку найкращих».

Бібліотека отримала книги на теми особистісного  зростання та розвитку бізнесу,  психологічні та практичні рекомендації спеціалістів.  Особливу увагу привертає видання Євгена Бондаренка «Успішний керівник. 50 перевірених інструментів на кожен день»,  на сторінках  якого менеджери всіх рівнів знайдуть методи для більш усвідомленого управління.

Запрошуємо до нашої бібліотеки!

25 26 24