Незагоєні рани

13 лютого 2015 року до міста Гірник прийшла біда.

У цей день жителі міста жили своїм звичайним життям, не очікуючи нічого лихого. Та раптовий обстріл важкої артилерії втрутився у буденне життя людей. Ця трагедія унесла життя 5 жителів нашого міста, ще 10 було поранено, серед них 2 дитини.

Рани у душі від цієї жахливої події напевне ніколи не загояться.

Про втрати завжди важко говорити, а коли йдеться про загибель невинних людей, говорити ще важче.

Вже 5 років минуло з того жахливого дня. Та жителі нашого міста щороку збираються біля пам’ятного знаку загиблим мирним жителям м.Гірник, які потрапили під обстріл важкої артилерії, на мітинг-реквієм, щоб вшанувати пам’ять невинних людей, які пали жертвами неоголошеної війни.

До слова були запрошені секретар Гірницької міської ради Олена Колошина, директор Гірницької ЗОШ № 18Олена Уварова, виконуюча обов’язки директора дитячого садочку «Рябінка» Наталія Стефанішина, викладач Гірницького ПТУ та депутат Гірницької міської ради Олена Богодарова, протоієрей Сергій Лукашенко.

101 102 103

Вони наголосили на тому, що неодмінно треба нести в своїх серцях і думках віру у те, що дуже скоро на нашій землі запанує мир і спокій, але ніколи неможна забувати про тих, хто віддав своє життя.

104 105 106

Всі присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятного знаку.