ОБЕРЕЖНО-ПІЧНЕ ОПАЛЕННЯ!

Щорічно, з настанням холодів, зростає ймовірність виникнення пожеж.

В осінньо-зимовий період люди починають інтенсивніше обігрівати житлові будинки та господарські приміщення, не дотримуючись елементарних правил пожежної безпеки.

Переважна більшість пожеж виникає по причині порушення правил пожежної безпеки при використанні та монтажу пічного опалення. Найгірше те, що у цих пожежах гинуть люди.

Основними причинами виникнення пожеж є те, що у повсякденних турботах, рятуючись від холоду, люди проявляють недбалість, не звертають увагу на дотримання елементарних правил пожежної безпеки. Майже всі пожежі з трагічними наслідками виникають у житловому секторі, переважно сільської місцевості.

У зв’язку з цим нагадуємо про необхідність дотримання елементарних правил пожежної безпеки! Постійно слідкуйте за станом опалювальних печей та димарів, своєчасно їх ремонтуйте! Слідкуйте за справністю електричних мереж! Не залишайте без нагляду увімкнені телевізори та інші електропобутові прилади! Будьте обережні при палінні та використанні відкритого вогню на горищах, у підвалах, господарських спорудах та інших підсобних приміщеннях!

Запам’ятайте - слід постійно піклуватися про належний стан протипожежного захисту своїх помешкань та вміти кожному перегороджувати шлях розлюченому полум’ю.

Шановні громадяни! Лише спільними зусиллями ми зможемо відвернути біду!