Обласні зональні змагання «Веселі старти»

8 листопада в Дитячо-юнацькій спортивній школі міста Селидового відбулись обласні зональні змагання «Веселі старти» серед навчальних закладів.

Метою проведення цього заходу є залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом, пропаганда здорового способу життя, формування морально-вольових рис характеру у дітей та розвиток фізичних якостей.

Його учасниками стали представники міст: Авдіївка, Вугледар, Новогродівка, Селидове та Великоновоселківського, Мар’їнського і Ясинуватського районів.

Перед початком змагань було оголошено команди, почесних гостей та суддів.

222 221

Учасників привітав міський голова Віктор Ремізов, який побажав кожній команді чесної боротьби і перемоги.

До цих вітань приєднались заступник директора Донецького обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Валерій Колоша та директор ДЮСШ м.Селидового Олександр Шостак.

224 225

На спортивному майданчику весь час панувала приємна, дружня атмосфера. Хлопці і дівчата мали змогу проявити себе в естафетах, які включали різноманітні спортивні вправи.

215 216

Змагання «Веселі старти» мають важливе значення у формуванні навичок роботи в команді, а також у зміцненні здоров’я. А найголовніше – діти проводять час не лише весело, але й з користю.

В результаті завзятої боротьби місця розподілилися таким чином:

Серед районів:
І місце -  Ясинуватський;
ІІ місце – Великоновоселківський;
ІІІ місце – Мар’їнський.

Серед міст:
І місце -  м.Вугледар;
ІІ місце – м.Селидове;
ІІІ місце – м.Авдіївка;
IV місце – м.Новогродівка.

Всі учасники заходу отримали заряд енергії та гарного настрою. Команди були нагороджені призами і грамотами від Донецького обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».