Обласний етап Всеукраїнського турніру юних журналістів

7 лютого 2019 року в Краматорську відбувся обласний етап Всеукраїнського турніру юних журналістів для учнів 7-11 класів.

У турнірі взяла участь команда «Парадокс» Селидівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 у складі: Богданова Олександра (7 кл), Суверньов Олександр (7 кл), Гордієнко Богдан (7 кл), Юрченко Максим (7кл), Гамідова Оксана (7 кл).

67

Упродовж двох раундів майбутні медійники демонстрували свої знання основ журналістики і вміння користуватися професійними методами і прийомами сучасних ЗМІ, прагнення висловлювати й доводити власну думку, аргументовано відстоювати свою точку зору на проблеми, пов’язані з життям школи, міста, України в цілому.

«Учасники змагань дуже сильні, - каже Олександра Богданова, капітан команди «Парадокс» - Всі етапи турніру були захоплюючими - звучали цікаві питання, конструктивні відповіді. Окремо хочеться сказати про членів журі, які крім своїх оцінок, ділилися з нами корисним досвідом».

«Ми чекали від турніру нових знайомств і корисного досвіду, бо ми – наймолодші учасники турніру, - каже Оксана Гамідова. - Все це ми тут отримали. До того ж наша команда змогла розкрити свої сильні сторони, а також з боку подивитися на себе й інших учасників».

Також учасники команди зазначили, що протягом турніру вони дізналися багато нового в журналістиці від учасників і журі.У наступному році вони обов'язково будуть використовувати ці знання і покажуть кращий результат.

68 69