Обласний семінар-практикум

17 лютого 2016 року на базі Димитровської ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 проведено обласний семінар-практикум

для методистів психологічної служби та виховної роботи з теми «Актуальні напрями психолого-педагогічного супроводу освітнього процесу в умовах сучасності». Від нашого міста у заході взяли участь працівники міського методичного кабінету: методист з навчально-виховної роботи Онищенко Ю.А. і методист, який відповідає за психологічну службу, Посунько Є.О.

У науково-теоретичному блоці семінару-практикуму учасники ознайомилися з найактуальнішими напрямами психолого-педагогічного супроводу освітньої діяльності в умовах сьогодення нашого регіону.

Практико-орієнтований блок заходу було спрямовано на удосконалення професійної компетентності методистів психологічної служби та виховної роботи щодо організації психолого-педагогічного супроводу освітнього процесу за актуальними напрямами.

Учасники заходу мали змогу ознайомитися з досвідом роботи загальноосвітніх навчальних закладів міста Димитрова щодо підвищення батьківської компетентності через популяризацію системи сімейного виховання психолога Ю.Б. Гіппенрейтер.