ОБСТЕЖЕННЯ ОБ’ЄКТІВ З МАСОВИМ ПЕРЕБУВАННЯМ ЛЮДЕЙ

За розпорядженням Селидівського міського голови Віталія Нешина робочою групою у складі заступника міського голови, інспекторів сектору забезпечення заходів з попередження надзвичайних ситуацій у м.Селидове Центру забезпечення діяльності ГУ ДСНС України в Донецькій області,

спеціалістів відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, мобілізаційної, оборонної роботи і охорони праці та відділу з питань майна комунальної власності ЖКГ і благоустрою в присутності керівників відділів і закладів проведено обстеження закладів охорони здоров’я, освіти, спорту, культури, соціального захисту міської ради з метою вивчення стану пожежної безпеки на об’єктах з масовим перебуванням людей.

Протягом тижня обстежено ДЮСШ м.Селидового, Стадіон «Україна» (м.Українськ), Спортшколу ім.Мирошниченко (м.Українськ), Стадіон «Авангард» і спортзал (м.Гірник), «Спорт для всіх» (м.Гірник), Відділення стаціонарного догляду для постійного проживання (м.Гірник), всі заклади загальної середньої освіти в м.Селидове, м.Українськ, смт.Цукурине, м.Гірник, смт.Курахівка, інфекційне відділення Селидівської ЦМЛ, Центральну міську бібліотеку м.Селидове, Центр дозвілля та українських традицій м.Селидове, Мистецьку школу м.Селидове.

З метою мінімізувати ризик занесення, поширення гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV, в закладах дошкільної освіти, позашкільної освіти, амбулаторіях проведені такі обстеження комісіями закладів.

Інспектори сектору забезпечення заходів з попередження надзвичайних ситуацій у м.Селидове надали керівникам закладів рекомендації щодо вимог, правил пожежної безпеки на об’єктах з масовим перебуванням людей.