ОГОЛОШУЄТЬСЯ НАБІР НА ТРЕНІНГ

ДЛЯ ВЛАСНИКІВ МІКРО- ТА МАЛОГО БІЗНЕСУ, ПІДПРИЄМЦІВ-ПОЧАТКІВЦІВ, ЩО МЕШКАЮТЬ У ДОНЕЦЬКІЙ ТА ЛУГАНСЬКІЙ ОБЛАСТЯХ.

Громадська організація «Покровська Ліга ділових та професійних жінок» в рамках проєкту «Підвищення конкурентоспроможності бізнесу і можливостей працевлаштування вразливого населення Донецької і Луганської областей» оголошує набір для участі у тренінгу для кандидатів, які:

• ще не мають досвіду ведення власної справи, але хочуть розпочати власний бізнес та мають бізнес-ідею;

• нещодавно розпочали власний бізнес (самозайняті особи чи офіційно зареєстровані ФОП), але відчувають брак знань та навичок для подальшого розвитку та масштабування бізнесу;

• є власниками мікро- та малого бізнесу, що постраждали від кризи, спричиненої конфліктом або зазнали збитків через карантинні обмеження.

Метою тренінгу є підвищення економічних можливостей вразливого населення на територіях Донецької і Луганської областей, що постраждали від збройного конфлікту.

У період з жовтня 2020 року по серпень 2021 року для власників мікро- та малого бізнесу, підприємців-початківців у містах Донецької області: Мирноград, Новогродівка, Покровськ, Селидове та містах Луганської області: Кремінна, Сєвєродонецьк буде проведено серію з двох дводенних тренінгів, двох одноденних групових консультацій, індивідуальні очні та онлайн консультації.

Перший тренінг відбудеться у місті Селидове Донецької області 03 листопада 2020 року.

Передбачається, що потенційні учасники/ці гарантують участь у запропонованих заходах та матимуть зворотній зв'язок протягом терміну реалізації проєкту.

Для реєстрації необхідно заповнити анкету до 30 жовтня 2020 року за посиланням:

(https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScMovQ0j0W8Va1DRY0ecnScRYvGJd2xWceyljEvn8-2ZcR7Fg/viewform).

Про результати відбору буде повідомлено не пізніше 31жовтня 2020 року на електронну адресу кандидата/ки.

За додатковими питаннями та коментарями звертайтеся до координатори проєкту пані Яни за електронною адресою (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) або за телефоном +38(099) 037-09-70. Сторінка проєкту у фейсбуці за посиланням.

Проєкт «Підвищення конкурентоспроможності бізнесу і можливостей працевлаштування вразливого населення Донецької і Луганської областей» реалізується за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України».