Он-лайн зустріч у дитячій бібліотеці

15 січня у Селидівській  центральній міській  бібліотеці  для дітей, спільно з молодіжним центром «Молодь +», у рамках планових пізнавально  –  профілактичних заходів «Поради  спеціалістів…»,

відбулась зустріч представників ювенальної превенції Селидівського відділення поліції з учнями 8-го класу загальноосвітньої школи №6 м.Селидове, яка проходила он-лайн на платформі «Teams».

Приводом для розмови обралась актуальна на часі тема: «Дистанційна освіта: уважність та безпека у побуті». Враховуючи те, що багато  школярів сьогодні знаходяться самі вдома, працівники поліції провели профілактичну бесіду та наголосили про важливість бути уважними та пильними. Тетяна Масло, заступник директора, підготувала презентацію «Коли ти сам вдома: поради щодо поведінки».

Запрошуємо всіх до перегляду, адже це стосується кожного!