ONLINE-ЗВІРЮВАННЯ ПОСЛУГ ВОДОПОСТАЧАННЯ ТА ВОДОВІДВЕДЕННЯ

Реєстрація на сайті дозволить вносити показання лічильника і платити онлайн з вашого «Особистого кабінету». Ви отримаєте доступ до свого особового рахунку, зокрема зможете переглядати поточний тариф і баланс, історію оплат і попередні показання лічильника.

Інструкція з online-звірювання:

Для того, щоб здійснювати online-звірювання своїх розрахунків за послуги водопостачання та водовідведення, Вам необхідно виконати наступні дії:

1. Зайти на сайт donvoda.com

2. Перейти за посиланням «Особистий рахунок - online».

3. У списку вибрати своє ВУВКГ і натиснути на кнопку «Перейти».

4. Пройти реєстрацію, відповідно до інструкції на сайті.

5. Додати свій особовий рахунок.

Для цього необхідно вибрати свого постачальника послуг (ВУВКГ), ввести номер свого особового рахунку і суму останньої оплати.

6. Після цього відбудеться перехід в особистий кабінет споживача.

При виникненні питань, необхідно натиснути кнопку в правому верхньому куті «Задати питання по особистого профілю». Сформується лист для служби технічної підтримки сайту. У тексті листа вкажіть проблему, а також адреса та ПІБ відповідального квартиронаймача. Якщо не пам'ятаєте суму останньої оплати, то в тексті листа необхідно вказати номер особового рахунку, адресу та ПІБ відповідальної квартиронаймача.