Оперативна інформація про діяльність КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Селидівської міської ради»

по виявленню коронавірусної інфекції COVID-19.

Медичними працівниками КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Селидівської міської ради» проводиться активна робота щодо виявлення та попередження коронавірусної інфекції COVID-19 на території міст та селищ Селидівської міської ради, а саме:
станом на 22.05.2020 з наростаючим підсумком

Осіб з підозрою на COVID-19 - не виявлено.

На самоізоляції з початку карантину під медичним супроводом лікарів Центру перебували 77 осіб, які знаходились в країнах з місцевою передачею коронавірусної інфекції. На сьогоднішній день – 2 особи.

Протестовано експрес-тестами lgG/lgM на коронавірусну інфекцію – 145 осіб, з них:

- хворих на пневмонію - 72 особи
- гострі респіраторні захворювання з ускладненням – 73 особи.

Всі результати проведених експрес-тестувань – негативні.

Проведено 45 ПЛР-досліджень для діагностики COVID-19 за направленнями лікарів Центру, з них:

- хворим на пневмонію - 21
- особам на самоізоляції – 24.

На сьогоднішній день отримано 35 негативних результатів, інші – знаходяться на дослідженні.

Шановні мешканці! При перших симптомах респіраторних захворювань обов’язково зателефонуйте сімейному лікарю або лікарю-педіатру. Залишайтеся вдома! Самоізоляція – самий дієвий спосіб захистити себе від інфікування! Дотримуйтеся вимог карантину та правил особистої гігієни!