Оперативна інформація про діяльність КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Селидівської міської ради»

Шановні мешканці міст та селищ Селидівської міської ради!

Турбуючись про здоров’я наших клієнтів, розуміючи актуальність та важливість сьогоденної ситуації в світі, зокрема в нашій країні, що склалася у зв’язку з поширенням  коронавірусної інфекції COVID-19, Центр КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги (далі Центр ПМСД)  Селидівської міської ради» постійно проводить активну роботу щодо виявлення та попередження цієї інфекції.

Станом на 26.06.2020 на території Селидівської міської ради загалом було зареєстровано 7 випадків коронавірусної хвороби (всі 7 осіб одужали). Нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 на території Селидівської міської ради на сьогодні не зареєстровано.

На самоізоляції з початку карантину під медичним супроводом лікарів Центру перебували 108 осіб, які знаходились в країнах з місцевою передачею коронавірусної інфекції. На сьогоднішній день – 5 осіб.

Протестовано експрес-тестами lgG/lgM на коронавірусну інфекцію – 336 осіб, з них:

- хворих на пневмонію - 88 осіб

- гострі респіраторні захворювання з ускладненням – 248 осіб.

Всі результати проведених експрес-тестувань – негативні.

За направленнями лікарів Центру для діагностики COVID-19 проведено 377 ПЛР-досліджень, а саме:

мобільною бригадою Селидівської ЦМЛ – 247, з них:

- хворим на пневмонію – 56;

- контактні особи на COVID-19 – 66;

- особам на самоізоляції – 103;

- на планову госпіталізацію – 22.

в амбулаторіях Центру на планову госпіталізацію – 130.

На сьогоднішній день отримано 210 негативних результатів, інші – знаходяться на дослідженні.

Шановні мешканці!

НАГАДУЄМО! При перших симптомах респіраторних захворювань обов’язково зателефонуйте сімейному лікарю або лікарю-педіатру. Залишайтеся вдома! Самоізоляція – найдієвіший спосіб захистити себе та оточуючих від інфікування!

Дотримуйтеся вимог карантину та правил особистої гігієни, а саме: користуйтеся захисними масками
чи респіраторами у громадських місцях та транспорті, якомога частіше мийте руки,
особливо після відвідування громадських місць, та не забувайте дотримуватися соціальної дистанції у 1.5 метри!