"Освітній хайп"

8 червня у палаці культури «Молодіжний» м.Маріуполь пройшов фестиваль освітніх новацій «Освітній хайп».

Під час заходу відбулася презентація проектів культурного та соціального напрямків учасників Всеукраїнського освітнього проекту «Відкривай Україну», метою якого є навчити молодь реалізовувати власні проекти та ідеї. Під час заходу учні 7-11 класів із різних населених пунктів Донецької області презентували культурні та соціальні проекти, які вони реалізували у своїх громадах.

Команда «Smile#Hub» Української загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №13 Селидівської міської ради Донецької області разом з вчителем-ментором Подлєсною О.П. також презентувала свій проект «Євроклуб «Територія молоді»».

Команда поділилася досвідом проведення мовного табору «Spring Camp», міського фестивалю «Євровесна-2019», проекту «Культурна коробка» та соціального проекту «Лялька».

186 187

Крім цього школярі стали активними учасниками «Світового кафе» та панельної дискусії, які були проведені за темою «Демократична школа: сьогодення й майбутнє учнівського самоврядування».

Для учнів тема виявилася дуже актуальною, адже школа бере участь у Всеукраїнській програмі «Демократична школа», тому було чим поділитися.

За результатами голосування команда «Smile#Hub» посіла ІІІ місце в обласному етапі конкурсу.