Патронатна сім’я-як альтернатива інтернатним закладам

Продовжується робота фахівців Селидівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді щодо пропагування альтернативних форм сімейного виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які знаходяться у складних життєвих обставинах.

Так, 08.10.2020 року психологом центру проведено інформаційну бесіду «Патронатна сім’я - як альтернатива інтернатним закладам» на засіданні «Батьківського клубу» для безробітних Селидівського міського центру зайнятості.

За допомогою інтернет-месенджера «Skype» фахівець детально ознайомила присутніх з особливостями патронатних сімей, так як ця форма влаштування в родину нова та потребує більш детального розгляду. Слухачам були надані роз’яснення про те, хто може стати патронатним вихователем, скільки дитина може знаходитись у патронатній родині та роз’яснені обов’язки патронатних батьків. Учасники ознайомлені з видами державної підтримки патронатних сімей, які гарантують фінансове забезпечення батьків за надання послуг.

50

По завершенню заходу фахівець наголосила, що патронатна сім’я - це спосіб допомогти дитині тимчасово жити в домашніх умовах, бачити нормальні стосунки та відношення до себе. Для тих, хто захоче бути патронатним вихователем - це можливість не лише зробити добру справу, а й отримати достойну заробітну плату.

За більш детальною інформацією зацікавлених осіб просимо звертатись до спеціалістів Селидівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, який знаходиться за адресою: м. Селидове, вул..Маяковського, 6а, телефон для довідок (06237) 7-00-22.