Реалізація проекту "Сучасна амбулаторія"

З метою сприяння розвитку громадської активності та ініціативності серед жителів сьомий рік поспіль компанія ДТЕК проводить відкритий конкурс міні-грантів «Громада своїми руками»

для громадських організацій, органів самоорганізації населення, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та ініціативних груп активістів, спрямованих на вирішення локальних проблем територіальних громад. Конкурс реалізується в рамках Програми соціального партнерства ДТЕК та територій діяльності компанії.

У 2019 році було подано 46 проектів, 3 з яких було подано від смт.Курахівка.

За результатами конкурсу міні-грант у розмірі 35 тис.грн. отримала амбулаторія загальної практики-сімейної медицини №5 КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Селидівської міської ради», також додатково було виділено кошти з міського бюджету (44 тис.грн.).

Амбулаторія обслуговує понад 2500 пацієнтів, серед яких 500 – діти.

Останній ремонт фасаду будівлі амбулаторії ЗПСМ №5 смт.Курахівка виконувався у 2014 році. За цей час будівля зазнала значної руйнації, відшарувалась штукатурка та побілка, поцвіли стіни.

Передбачається відновлення зовнішніх стін фасаду будівлі амбулаторії, що дозволить запобігти подальшому руйнуванню.

147 145
150 146

На сьогодні в амбулаторії №5 вже активно ведуться зовнішні опоряджувальні роботи з шпаклювання та фарбування стін, часткова замінено шифер, відновлено коньок даху, замінено та встановлено нові вхідні двері, облаштовується відмостка по периметру будівлі.