Першість Курахового з футболу

17 червня 2016 року під час гри Відкритої першості міста Курахове з футболу між командами «НПГУ-ФК імені О.Д.Шведченко» (м.Гірник) і «Ва-банк» (Курахове),

Гірницький міський голова Коваленко С.В., за дорученням Селидівського міського голови Ремізова Віктора Володимировича, нагородив грамотою Селидівської міської ради Чепака Руслана Вікторовича начальника дільниці з ремонтно-відновлювальних робіт відокремленого підрозділу «Шахта «Курахівська» ДП «Селидіввугілля» заступника голови первинної профспілкової організації НПГУ ВП «Шахта «Курахівська» за активну діяльність по заохоченню дітей та молоді до регулярних занять фізичною культурою і спортом та здорового способу життя.

До речі в цей день наша команда виграла з рахунком 1:0.

Поздоровляємо Руслана Вікторовича з відзнакою його діяльності по розвитку спорту в м.Гірник та нашу команду з перемогою.