Першість міста з футзалу

З 9 по 10 січня 2019 року, на базі дитячо-юнацької спортивної школи м.Селидового, в рамках Всеукраїнських змагань серед загальноосвітніх навчальних закладів «Шкільна футзальна ліга України» пройшла Новорічна першість міста з футзалу

серед загальноосвітніх навчальних закладів в двох вікових категоріях 2008-2009 р.н. і 2006-2007 р.н.

В змаганнях прийняли участь 12  команд загальноосвітніх шкіл Селидівської міської ради.

В результаті запеклої боротьби переможцем в віковій категорії 2008-2009 стала команда загальноосвітньої школи №6, другу сходинку посіла команда школи №2, третьої команда Цукуринської філії загальноосвітньої школи №6. В віковій категорії 2006-2007 стала команда загальноосвітньої школи № 2 м.Селидове, другою стала команда школи №17 м.Гірник, третьою команда школи №1. Головний суддя змагань - Скаба А.О.

Переможців змагань нагородили грамотами і медалями виконкому міської ради від імені Селидівського міського голови Віктора Ремізова начальник відділу сім’ї, молоді та спорту Сергій Горбунов  і директор ДЮСШ  м.Селидове Олександр Шостак.