Підбиття підсумків проведення конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей»

13 лютого 2019 року о 12:00 в будівлі ДП «Селидіввугілля» відбулось засідання організаційного комітету конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей», на якому визначались фіналісти конкурсу на регіональному рівні.

На засіданні були розглянуті роботи загальноосвітніх шкіл та палаців дитячої та юнацької творчості відділів освіти Селидівської та Новогродівської міських рад, Селидівського гірничого технікуму та Селидівського професійного ліцею № 41.

Переглянувши усі надані роботи, організаційний комітет обрав трьох фіналістів по кожній віковій категорії, а саме:

І вікова категорія (діти від 6 до 10 років):

3 місце – Стрельник Софія, учениця ЗОШ №6;

2 місце – Кулішенко Мирослава, учениця ЗОШ №18;

1 місце – Шкиренко Владислава, учениця ЗОШ №13

ІІ вікова категорія (діти від 11 до 14 років):

3 місце – Білозуб Марія, ЗЗСО №8;

2 місце – Пишний Андрій, вихованець ПДЮТ м. Гірник;

1 місце – Носенок Світлана, вихованка ПДЮТ м. Гірник;

ІІІ вікова категорія (діти від 15 до 18 років):

3 місце – Ілмаз Ісмаіл, студент Селидівського професійного ліцею №41;

2 місце – Кравченко Катерина, вихованка ПДЮТ м.Гірник;

1 місце – Стружко Єлизавета, студентка Селидівського професійного ліцею №41.

Роботи фіналістів будуть направлені для подальшої участі в конкурсі дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей» на обласному рівні, а нагородження відбудеться в рамках заходів з відзначення Дня охорони праці в Україні у 2019 році у квітні – травні місяці, коли будуть визначені переможці всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей».