Підсумки чемпіонатів з аеробіки

Команда зі спортивної аеробіки м.Гірник Селидівського міського центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" під керівництвом Тетяни Кучерук та  Олени Куцевої приймала участь у Чемпіонаті України зі спортивної аеробіки та фітнесу серед юніорів та дорослих, який проходив з 27 по 30 вересня 2020 року у м.Київ.

Та у Чемпіонаті зі спортивної аеробіки та фітнесу серед дітей, кадетів та молоді, який проходив з 2 по 5 жовтня 2020 у м.Житомир.

У Чемпіонаті зі спортивної аеробіки серед юніорів та дорослих м.Київ команда юніорів у складі збірної Донецької області у категорії групи зайняла 3 місце:

- Сидорова Вероніка, Сидорова Віталіна, Куцева Марина, Осіпова Катерина, Корольова Кароліна

У Чемпіонаті зі спортивної аеробіки серед дітей,кадетів та молоді приймали участь 20 спортсменів нашої команди.

Всьго у Чемпіонаті приймали участь 10 областей, а саме: Сумська, Запорізька, Черкаська, Київська, м.Київ, Харківська, Миколаївська, Тернопільська, Одеська та Донецька.

Збірну команду Донецької області представляли м.Мирноград та м.Гірник.

Команда м.Гірник у складі збірної Донецької області посіла такі місця:

Мікс-пара (діти):

- Куцев Максим, Передрій Катерина - 3 місце

Індивідуальні (дівчата, молодь):

- Куцева Марина - 2 місце
- Сидорова Вероніка - 3 місце

Трійка (молодь):

- Куцева Марина, Сидорова Вероніка, Сидорова Віталіна - 1 місце

Майже у всіх представлених вправах команда була у фіналах.

Ми дуже пишаємося результатами Чемпіонату. Це результат наполегливої праці спорсменів на тренуваннях.

Наступним етапом є підготовка команди юніорів до участі в Кубку України серед дорослих та юніорів,який відбудеться на початку грудня.

Дякуємо всім за підтримку!