Підсумки фотоконкурсу

Щиро вітаємо усіх учасників фотоконкурсу «Я люблю вишиванку», який було оголошено центральною міською бібліотекою до Всесвітнього дня вишиванки (цього року – 21 травня).

До нас надійшло 48 світлин та одна фотопрезентація від 15 учасників нашого району і не тільки. Ми дякуємо за чудові фото родині Кокотайло з міста Львів, нашим шанувальникам у соцмережі. Загалом цей бліц - конкурс, який тривав всього тиждень – з 14 травня, охопив 60 персон, прихильників українського вишитого одягу. Ми вкотре переконались, що найкрасивіші люди живуть у нас в Україні і красу цю допомагає підкреслити саме вишиванка, адже це не просто одяг, а душа України, душа нації!

Нам важко було визначитись з переможцем тому, що всі фотографії викликали захоплення та симпатії. Але, одноголосно працівники бібліотеки вирішили признати переможцями фотоконкурсу «Я люблю вишиванку» вихованців Михайлівського навчально-виховного комплексу, керівник заступник директора з виховної роботи Алла Ярош, за душевну та яскраву презентацію.

Щиро дякуємо всім! На переможців та учасників очікують дипломи та пам’ятні сувеніри, які можна отримати після скасування карантину або надавши свої контактні телефони на нашу електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з Вами вийдуть на зв'язок працівники бібліотеки.