Подарунки для юних істориків

Зовсім недавно Селидівська міська збірна юних істориків під керівництвом викладача, заступника директора з навчально-виховної роботи ЗОШ №6 Катерини Савули святкувала зайняте ІІІ місце в обласній олімпіаді, а тепер в переліку їх здобутків ще й перемога у фінальному ХХ Всеукраїнському Турнірі юних істориків.

Він проходив з 20 по 24 квітня 2018 року у м.Вінниця. Перепоною могла стати одна умова організаторів: проїзд, проживання та харчування оплачують самі учасники. У батьків не було можливості заплатити такі гроші, тож викладач та її команда звернулися по допомогу до народного депутата України Сергія Сажка, за фінансового сприяння якого і відбулась ця поїздка.

Як результат наполегливої підготовки до турніру учні  отримали диплом ІІІ ступеня, а Старкова Юлія стала переможницею в номінації «Кращий доповідач».

180 181

185

Сьогодні вранці Селидівський міський голова Віктор Ремізов та народний депутат України Сергій Сажко зустрілись з юними талантами, аби привітати їх з перемогою.

182 183

У теплому спілкуванні учні розповіли про участь у турнірі: як в інтелектуальних поєдинках виборювали першість серед 36 команд закладів загальної середньої освіти України, як раділи перемогам.

186

Директор ЗОШ №6 Петро Петрик розповів про отримані істориками нагороди, про те, що дуже пишається своїм навчальним закладом та його учнями. Ось, наприклад, за результатами ЗНО-2017 школа стала 62-ю серед 430 шкіл області. «З кожним роком ми стаємо краще, розвиваємось, рухаємось вперед до нових перемог. Ми дуже пишаємося, що саме нашу школу обрали опорною», - зазначив Петро Іванович.

184

Віктор Ремізов в черговий раз підкреслив, що головна інвестиція людства повинна бути інвестицією у всебічний розвиток дитини, створення умов для її розвитку, отримання нею якісної освіти. Він також зазначив, що дуже рідко хоббі перетворюється на роботу, але коли так стається, то робота буде приносити людині радість, задоволення та матеріальне благополуччя, така людина буде мати заслужений авторитет серед колег та інших людей, тобто досягне в житті успіху. Міський голова побажав дітям саме такої долі.

До цих побажань приєднався і народний депутат України. Сергій Сажко зазначив, що нашій країні потрібні розумні та кваліфіковані спеціалісти у всіх сферах діяльності, в тому числі і історії: «Вкрай важливо знати історію свого народу, тому що без минулого немає і майбутнього».

196

Віктор Володимирович і Сергій Миколайович цікавились тим, які вищі навчальні заклади діти обрали для вступу. Звісно, не всі оберуть своїм шляхом історичні науки, але в кожному з сердець вже є для них окреме, особливе місце.

Діти із захопленням слухали історії з життя різних людей, які обрали ту чи іншу професію, а також зрозуміли головну річ – не важливо ким бути, важливо бути професіоналом своєї справи.

За великі досягнення та перемогу в турнірі народний депутат вручив дітям подарунки.

188

Від імені всього педколективу, батьків та учнів директор школи висловив щиру подяку Сергію Сажко за вагомий внесок у плеканні талантів дітей, підтримку та зацікавленність в розвитку освіти м.Селидове.

190

На згадку про цей день всі присутні зробили спільне фото.

191