Пом'якшення умов допомоги по частковому безробіттю на час карантину!

Селидівський міський центр зайнятості продовжує інформувати роботодавців щодо отримання допомоги по частковому безробіттю на період карантину.

Так, 21 травня відбулась Skype-конференція, на якій начальник відділу взаємодії з роботодавцями Світлана Дрюк розповіла про порядок формування пакету документів та процедури його подання до центру зайнятості, а також прийняті 13 травня 2020 року у Верховній Раді України зміни до чинного законодавства щодо надання допомоги по частковому безробіттю, а саме: після опублікування змін роботодавці зможуть подавати документи для призначення допомоги по частковому безробіттю до центру зайнятості упродовж 90 календарних днів з дня зупинення або скорочення діяльності.

Преференціями також зможуть скористатися застраховані фізичні особи-підприємці, які не мають найманої праці. Позитивним є те, що сума, отримана суб’єктами господарювання у вигляді допомоги по частковому безробіттю, не підлягає оподаткуванню.

Наприкінці заходу роботодавці ставили свої питання, на які отримали вичерпану інформацію про умови, порядок і оформлення такої допомоги.