Портрет чемпіона:Іван Піддубний

Традиційне святкування Дня фізичної культури і спорту в Україні припадає на другу суботу вересня (Указ президента від 29 червня 1994 року № 340/94).

Напередодні цього свята в бібліотеці м.Українськ був проведений вечір - Портрет чемпіона «Богатир з Красенівки», присвячений Івану Піддубному, українському спортсмену-борцю, адже в жовтні цього року йому виповнилося б 150 років від дня народження. Всій Європі було відоме ім’я українського спортсмена. Відрізнявся Іван Піддубний від інших борців блискавичним орієнтуванням, чудовою координацією своїх рухів, йому легко давалися складні комбінації прийомів. Змагався у 100 містах Російської імперії і 50 зарубіжних країнах. Його неодноразово намагалися підкупити і залякати, але Піддубний не піддався. «Виходячи на арену, я молився за Україну. Тому і перемагав!», - саме так говорив чемпіон чемпіонів. Шість разів Іван Піддубний ставав чемпіоном світу з греко - римської боротьби, 25 років його ніхто не міг здолати на бійцівському килимі.

Під час заходу присутні познайомилися з інформаційною презентацією «Український борець Іван Піддубний», подивилися відео про спортивні досягнення борця, а потім своїми враженнями від занять спортом поділився наш читач - Сашко Федоренко. Також хлопці уважно слухали розповідь бібліотекарів, тому без помилок відповіли на питання вікторини та отримали хоч і не зовсім справжні, але все ж таки медалі за свої знання.

Бажаємо вам гарного здоров’я, діти! Нехай спорт буде вашим другом на все життя!

294 295 296 297