ПОВІДОМЛЕННЯ про початок проведення процедури громадських слухань

щодо розгляду та врахування пропозицій громадськості при розгляді  містобудівної документації

«Детальний план території  в районі садового товариства "Луч" в м.Селидове для будівництва базової станції мобільного зв'язку» (назва містобудівної документації).

Відповідно до ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та «Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555 виконавчий комітет Селидівської  міської ради повідомляє що з 22 липня 2021 року по 22 серпня  2021 року (включно) триватиме громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час розгляду та врахування пропозицій громадськості при розгляді  детального плану території, розташованої за адресою: м. Селидове для будівництва базової станції мобільного зв'язку.

Дане повідомлення є підставою для подання пропозицій до проекту Детального плану території.

Інформація про мету, склад та зміст містобудівної документації:

Відповідно до рішення Селидівської міської ради від  30.04.2021р. №816-152 «Про надання згоди на розробку детального плану території  в районі  садового товариства « Луч»  в м. Селидовому» було надано дозвіл на розроблення містобудівної документації - детального плану території для будівництва базової станції мобільного зв'язку.

Земельна ділянка площею 0,010 га, на яку розробляється детальний план, розташована в за межами м. Селидове в районі садового товариства «Луч» на землях  Селидівської міської ради, Донецької області.

Метою розробки даного детального плану є:

- визначення параметрів забудови окремих земельних ділянок;

- уточнення містобудівних умов і обмежень згідно з планом зонування у разі  його наявності;

- визначення містобудівних умов і обмежень у разі відсутності плану зонування.

Детальний план території визначає:

- принципи планувально-просторової організації забудови;

- червоні лінії та ліні регулювання забудови;

- функціональне призначення, режим та параметри забудови однієї, чи декількох земельних ділянок, розподіл території згідно з будівельними нормами, державними стандартами та правилами;

- містобудівні умови та обмеження;

- черговість та обсяги інженерної підготовки території;

- систему інженерних мереж;

- порядок організації транспортного та пішохідного руху;

- порядок комплексного благоустрою та озеленення;

- межі прибережних захисних смуг і пляжних зон водних об'єктів.

Використання земельної ділянки: Територія розробки детального плану розташована в районі садового товариства «Луч». Об’єкт, що підлягає будівництву, передбачається розмістити на незабудованій території поблизу трансформаторної підстанції №35/6кВ в районі садового товариства «Луч». На проектованій земельній ділянці межах розроблення детального плану території відсутні будь-які шкідливі впливи на навколишнє середовище .

Проектним планом передбачається зміна функціонального призначення земельної ділянки площею 0,010 га з території сільськогосподарського призначення на територію інженерних мереж.

ТЕХНІКО-ЕКОНОМІЧНІ ПОКАЗНИКИ  (в межах проектованої земельної ділянки):

Територія у межах проекту у тому числі:

• площа земельної ділянки у межах ДПТ- 0,010 га,
  • площа забудови (споруди) - 0,004 га,
  • благоустрій території - 0,006 га,
  • Зона обмеження забудови на висоті 45,0 м – 0,1256 га.

Відомості про замовника та розробника ДПТ:

1. Замовник: Селидівська  міська рада

2. Розробник: Товариство з обмеженою відповідальністю "Орієнтир-Експерт" 84500, Донецька обл., м. Бахмут, вул. Ювілейна 107/21,  тел. (050) 224-55-66; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

3. Підстава розроблення: рішення Селидівської міської ради  від   30.04.2021р. №816-152 «Про надання згоди на розробку детального плану території  в районі  садового товариства « Луч»  в м. Селидовому»

Інформація про місце та строки ознайомлення з проектом:

З Детальним планом території можна ознайомитися у строк з  22 липня   2021 року по 22 серпня 2021 року (включно) у відділі архітектури та будівельного контролю Селидівської  міської ради за адресою: м. Селидове, вул. К.Маркса, 8, 1-й поверх, каб. 4, тел.: 7-08-71 або на офіційному веб-сайті Селидівської міської ради у розділі «Поточна діяльність», підрозділ «Містобудівна документація».

Демонстраційний  матеріал  детального плану буде розміщено  з  22 липня   2021    по 22 серпня    2021 року  (включно)  в приміщенні виконкому Селидівської міської ради за адресою:  м. Селидове , вул. К.Маркса, 8, 1-й поверх  каб. 4.

Відомості про строк подання і строк завершення розгляду пропозицій:

Зауваження та пропозиції приймаються від фізичних та юридичних осіб у строк з 22 липня  2021 року по 22 серпня  2021 року (включно) відділом архітектури та будівельного контролю Селидівської міської ради. Пропозиції будуть розглянуті у порядку, передбаченому постановою КМУ № 555 від 25.05.2011 року

- поштою на адресу: 85400, Донецька обл., м. Селидове, вул. К.Маркса, 8.

- в електронному вигляді: на електронну адресу: E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Громадські слухання щодо розгляду містобудівної документації «Детальний план території  в районі садового товариства "Луч" в м. Селидове для будівництва базової станції мобільного зв'язку » планується   провести 26 серпня 2021 року  об  11.00  годині  за  адресою : Донецька обл., м. Селидове, вул. К.Маркса, 8 ( будівля виконкому , 4-ий поверх, зал засідань).