Позачергове засідання міської комісії з питань ТЕБ та НС

7 квітня відбулось засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням міського голови Віталія Нешина щодо забезпечення водою населених пунктів Селидівської міської ТГ у разі повного припинення подачі води.

6 квітня о 17:05 внаслідок обстрілу знеструмлена насосна станція першого підйому Південно-Донбаського водопроводу, яка розташована у “сірій зоні” між селами Василівка та Крута Балка. Від цієї насосної станції вода з каналу Сіверський Донець–Донбас подається на чотири фільтрувальні станції, у тому числі на Карлівську, з якої здійснюється водопостачання міст Селидове, Українськ, смт. Цукурине, с.Петрівка. Подача води споживачам зупинена.

Згідно доповіді Агібалова О.О., начальника 13 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Донецькій області, в зоні оперативного обслуговування Селидівської територіальної громади знаходяться 63 та 92 ДПРЧ 13 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Донецькій області в містах Селидове та Українськ відповідно. На технічному оснащені 63 ДПРЧ знаходиться дві пожежні цистерни (1 АЦ ємністю цистерни 5 тон та 1 АЦ ємністю до 3 тон).

На технічному оснащені 92 ДПРЧ знаходяться дві пожежні цистерни ємністю до 3 тон. Також на оснащені 63 ДПРЧ (м. Селидове) є шість ємностей об’ємом 1 куб.м. (три для технічної аоди та 3 для питної води) які можливо встановити на техніку для підвозу води по вулицям міста, 12 ємностей для встановлення стаціонарно на об’єктах соціальної сфери (об’єм 500 літрів), на оснащенні 92 ДПРЧ (м.Українськ) є дві ємності об’ємом 1 куб.м. які можливо встановити на техніку для підвозу води по вулицям міста та чотири ємності для встановлення стаціонарно на об’єктах соціальної сфери (об’єм 500 літрів).

07.04.2021 року співробітниками 13 ДПРЗ було обстежено територію на наявність природних водоймищ з можливістю забору води. За результатами обстеження було встановлено, що в зоні оперативного обслуговування Селидівської ТГ мається два водоймища на яких можливий забір води, але для безпечної роботи біля водоймища необхідно поліпшення під’їздів та міст встановлення пожежної техніки біля води.

На засіданні комісії обговорено графіки та місця підвозу води для комунальних закладів та населення, визначено наявність ємностей для перевезення води, узгоджено перелік свердловин з технічною водою в межах територіальної громади.