Підсумки чемпіонату з боксу на призи Віктора Мірошниченка

З 23 по 27 вересня в ДЮСШ м.Селидового проходив чемпіонат Донецької області з боксу серед юнаків 2006-2007 рр.н. та XXXII відкритий обласний турнір з боксу на призи Заслуженого майстра спорту В.В. Мірошниченка.

В змаганнях прийняли участь 171 спортсмен з 20 міст Донецької і Дніпропетровської областей: а саме: Авдіївка, Бахмут, Білицьке, Білозерське, Вугледар, Волноваха, Гірник, Добропілля, Мар’їнка, Маріуполь, Мирноград, Новогродівка, Новодонецьке, Павлоград, пгт.Покровське, Покровськ, Соледар, Селидове, Українськ, Краматорськ, Костянтинівка та представник міста Києва.

На церемонії відкриття були присутні організатори та почесні гості: заступник начальника управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації Сергій Горбунов, голова теркому профспілки робітників вугільної промисловості ДП «Селидіввугілля» Володимир Бабіч, начальник відділу сім’ї, молоді та спорту Селидівської міської ради Андрій Косенок, президент федерації боксу м.Селидове, майстер спорту з боксу, директор КЗ «ДЮСШ м.Селидового» Олександр Шостак, в.о. директора Регіональної федерації боксу Донецької області Павло Івахненко, голова оргкомітету змагань, тренер-викладач з боксу Віталій Нєшин та інші почесні гості.

Переможців та призерів змагань було нагороджено грамотами та медалями від управління фізичної культури та спорту ДонОДА. Кращі спортсмени отримали кубки від управління фізичної культури та спорту ДонОДА та цінні подарунки від Відділення НОК у Донецькій області.

Кращий спортсмен змагань – Такташов Пилип (м.Бахмут) отримав цінний подарунок від Регіональної федерації боксу Донецької області.

За результатами змагань у Чемпіонаті Донецької області з боксу серед юнаків та дівчат 2006-2007 рр.н. за кількістю медалей місця між командами розподілилися таким чином:

І місце – збірна Краматорська;
ІІ місце – збірна Покровська;
ІІІ місце – збірна Бахмута.

Місця за кількістю очок:

І місце – Бахмут;
ІІ місце – Краматорськ;
ІІІ місце – Покровськ .

Результати змагань XXXII відкритого обласного турніру з боксу на призи Заслуженого майстра спорту В.В. Мірошниченка:

І місце – збірна команда міста Селидового;
ІІ місце – збірна команда міста Покровськ;
ІІІ місце – збірна команда міста Мирноград.

Спортсмени міста Селидового показали чудові результати та отримали низку нагород:

Чемпіонат Донецької області з боксу серед юнаків та дівчат 2006-2007 рр

- Ільчук Роман - 34-35,5кг – ІІ місце;
- Суров Ілля - 42кг – І місце;
- Білоконь Олег - 50кг – І місце;
- Довбиш Микита - 57кг – ІІІ місце;
- Бодягін Єгор - 66кг – ІІІ місце.

XXXII відкритий обласний турнір з боксу на призи Заслуженого майстра спорту В.В. Мірошниченка:

- Неверовський Ілля - 30кг – І місце;
- Нечитайло Микита - 30кг – І місце;
- Шейфлер Данило - 30кг – ІІІ місце;
- Шарамков Ілля - 32кг – І місце;
- Нечитайло Максим -34кг – І місце;
- Чубук Владислав - 34кг – І місце;
- Старік Ілля - 38кг – І місце;
- Гуков Станіслав - 38 кг – І місце;
- Комягін Володимир - 42 кг – І місце;
- Бунєєв Володимир - 48 кг – І місце;
- Черевень Віталій - 48кг – ІІ місце;
- Посаднєв Максим - 48 кг – ІІІ місце;
- Шевченко Григорій - 52 кг – ІІ місце;
- Серьогін Андрій - 57 кг – ІІ місце.