Представники Європарламенту відмовились брати участь у «виборах Путіна»

Європейський парламент прийняв рішення не направляти спостерігачів на президентські вибори в РФ, які відбудуться 18 березня, а також в Азербайджані 11 квітня поточного року. Про це заявили в середу співголови групи Європарламенту щодо підтримки демократії Девід Макалістер і Лінда Макаван.

199

 «Європарламент не буде спостерігати за цими електоральними процесами і, отже, також коментувати цей процес і його результати, які будуть оголошені. Жоден окремий депутат Європарламенту не матиме мандата спостерігати і коментувати ці електоральні процеси від імені ЕП », - повідомили в законодавчому органі ЄС.

Крім того, в Європарламенті пояснили, якщо окремі депутати планують спостерігати за виборами, то це вони будуть робити з власної ініціативи, і Європарламент не буде нести відповідальність ні за які заяви або дії щодо цього.

«Пропозиції російських організацій деяким міжнародним спостерігачам покрити витрати на подорож і розміщення суперечать основоположним етичним принципам спостереження за виборами», - підкреслили в Європарламенті.