Привітання Руслана Сукова з Днем захисників і захисниць України

Шановні жителі та гості нашої громади! Захисники і захисниці України!

14 жовтня Україна відзначає потрійне свято: День захисників і захисниць України, День українського козацтва та Покрова Пресвятої Богородиці.

Від імені Селидівської міської ради, її виконавчого комітету та себе особисто щиро вітаю всіх з цими знаменними святами, які стали символом зв’язку поколінь всього українського народу. В цей день ми вшановуємо військові традиції, мужність, героїзм наших захисників і захисниць незалежної й територіальної цілісності України.

Ми висловлюємо велику вдячність і повагу всім, хто захищає нашу країну та схиляємо голови у жалобі за тими, хто віддав за неї своє життя.

Шановні захисники і захисниці!

Я бажаю вам усім міцного здоров’я, незламної волі, надійного родинного тилу й тепла рідної домівки.

Нехай Покрова Пресвятої Богородиці береже мир та спокій у нашій державі задля щасливого майбутнього наших нащадків, задля процвітання нашої рідної України!

В.о. міського голови                                      Руслан Суков