Привітання з ювілеєм

15 вересня свій 75-річний ювілей відзначає Віктор Гулак.

Віктор Іванович – заслужений тренер України, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, суддя міжнародної категорії, почесний громадянин міста Селидове, член Національної Спілки журналістів України.

Більшу частину свого життя він присвятив тренерській справі – був тренером-викладачем з важкої атлетики.

Завдання тренера полягає не в тому, щоб дресирувати, а в тому, щоб удосконалювати те, що закладено природою. І Віктор Іванович впорався з цим на «відмінно»: він виховав багато чемпіонів України, переможців і призерів міжнародних змагань. За це Указом Президента України у 1997 році йому було присвоєно почесне звання – заслужений працівник фізичної культури та спорту України.

Також Віктор Гулак приділяє увагу духовному вихованню дітей і молоді. Він написав чимало публіцистичних матеріалів на теми моралі, здорового способу життя, виховання молоді. У 2001 році Віктора Івановича було прийнято до Національної Спілки журналістів України.

Сьогодні до ювіляра в гості завітали: тренер-викладач ДЮСШ ш.«Україна» м.Українськ Віталій Нешин, директор КЗ «ДЮСШ м.Селидового» Олександр Шостак та начальник відділу сім’ї, молоді та спорту Андрій Косенок.  Вони висловили щирі побажання міцного здоров’я, гарного настрою та благополуччя.

Шановний Вікторе Івановичу!

Позаду ціла епоха –  три чверті століття. За Вами цілі покоління сім’ї, рідних і близьких, вихованців. Ви багато й чесно працювали, і Ваша праця стала гідним внеском у становлення й розвиток спортивного життя нашого міста.

Селидівська міська рада та її виконавчий комітет бажає Вам добра, миру, довгих років життя, відмінного настрою, щастя і радості.