Руслан Суков провів прийом громадян

На виконання ст. 22 Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» у понеділок, 13 вересня 2021 року, відділом діловодства і контролю міської ради був організований та проведений особистий прийом громадян т.з.п. міського голови Руслана Сукова із залученням представників комунальних підприємств міста та структурних підрозділів міської ради.

Цього дня було прийнято 29 громадян Селидівської міської територіальної громади, які порушили 13 питань, а саме: встановлення зупинки та знаку обмеження швидкості по вул. Берегова у м. Селидове; працевлаштування; надання квартири; відновлення вуличного освітлення по вул. Солона та вул. Берегова у м. Селидове; встановлення світлофору на перехресті вул. Берегова та вул. Московська; незадовільне харчування дітей в ЗОШ №1; відведення стічних вод від будинку; оплату за послугу теплопостачання; розчищення Кутузовського ставка; оплату за послуги теплопостачання.

За результатами прийому шість питань, з якими звернулися громадяни, взято на контроль т.з.п. міського голови Русланом Суковим та в межах особистого прийому, буде вивчено з метою їхнього позитивного вирішення. На 7 питань заявникам надано кваліфіковані роз'яснення.