Згідно наданої інформації надано наступне:

Відповідно до частини третьої статті 26 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» Кабінет Міністрів України прийняв постанову від 25 грудня 2015 року № 1133 «Про надання послуг у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань у скорочені строки», а саме:

- у разі проведення змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, крім внесення змін до інформації про здійснення зв'язку з юридичною особою; змін до відомостей про прізвище, ім'я, по батькові або місцезнаходження фізичної особи - підприємця протягом шести годин після надходження документів, поданих для державної реєстрації, крім вихідних та святкових днів, - у подвійному розмірі адміністративного збору за відповідну реєстрацію;
- у разі проведення змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, крім внесення змін до інформації про здійснення зв'язку з юридичною особою; змін до відомостей про прізвище, ім'я, по батькові або місцезнаходження фізичної особи - підприємця протягом двох годин після надходження документів, поданих для державної реєстрації, крім вихідних та святкових днів, - у п'ятикратному розмірі адміністративного збору за відповідну реєстрацію.

Плата за проведення державної реєстрації у скорочені строки справляється у відповідному розрахунку від мінімальної заробітної плати у місячному розмірі, встановленому законом на 1 січня календарного року, в якому проводиться державна реєстрація, та округлюється до найближчих 10 гривень.

Державна реєстрація у скорочені строки проводиться виключно за бажанням заявника у разі внесення ним додатково до адміністративного збору відповідної плати у розмірах, передбачених цією постановою.

Розрахунки адміністративного збору про надання послуг у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань у скорочені строки наведені у таблиці:

Найменування послуг та плата у сфері державної реєстрації відповідно до статті 36 Закону

2016 рік мін. зп = 1378,00

Плата

грн

Скорочені строки відповідно до постанови КМУ від 25.12.2015 № 1133

За державну реєстрацію змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в ЄДР, крім внесення змін до інформації про здійснення зв’язку з юридичною особою

0,3 мінімальної

2 години = адмін.збір 410,00 + 2050,00

6 годин = адмін.збір 410,00 + 820,00

За державну реєстрацію змін відомостей про прізвище, ім’я, по батькові або місцезнаходження фізичної особи-підприємця

0,1 мінімальної