Про урочисте нагородження переможців інтелектуальних перегонів 2018-2019 навчального року

У Краматорську 12 червня 2019 року у конференц-залі бізнес-центру SA&GA відбулося урочисте нагородження переможців ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів,

серед яких були учениця Української ЗОШ І-ІІІ ступенів № 12 Селидівської міської ради Владислава Кобець, переможець предметної олімпіади з біології, та вчитель-наставник Олена Кобець.

Серед запрошених була Оксана Соломахіна, начальник відділу освіти Селидівської міської ради.

Зі словами привітання до інтелектуальної еліти області звернувся голова Донецької обласної державної адміністрації Олександр Куць.

«Вітаю дітей, їх батьків та педагогів із високими результатами. Бажаю не зупинятися на досягнутому й підкорювати нові вершини - у науці та житті. На мою підтримку та на підтримку Донецької облдержадміністрації ви завжди можете розраховувати», - наголосив очільник області.

Переможці олімпіад та їхні наставники отримали подарунки від Донецької облдержадміністрації.