Про звітування в електронному вигляді – на тренінгу

Працівники Центру обслуговування платників Олександрівської ДПІ Покровсько–Добропільського управління ГУ ДПС у Донецькій області постійно проводять тренінг – навчання з платниками податків, які звітують на паперових носіях.

Так, нещодавно відбувся черговий тренінг, темою якого було ознайомлення з електронними сервісами Державної податкової служби України та переваги звітування в електронному вигляді.

Під час навчання, неодноразово зверталась увага присутніх платників, що подання звітності в електронному вигляді, має багато переваг, зокрема платники податків отримують:

- економію робочого часу та власних коштів на придбання бланків звітності;

- звітність, надіслана електронною поштою не потребує дублювання на паперових носіях та їх зберігання;

- уникнення черг; гарантію автоматичної перевірки підготовлених документів на наявність арифметичних помилок;

- суттєве скорочення термінів проведення перевірки щодо правомірності заявлених до відшкодування сум ПДВ;

- оперативне оновлення форматів подання документів в електронному вигляді;

- конфіденційність інформації;

- оперативність обробки отриманої інформації у податковому органі.

Для звітування в електронному вигляді необхідно лише отримати електронні ключі на захищених носіях (Тоken).

Учасникам заходу надали вичерпні відповіді на поставлені запитання.

Довідково: для зручності користувачів, вхід до Електронного кабінету здійснюється за новою адресою: cabinet.tax.gov.ua.