ПРОЄКТ «МЕДІА-13»

У червні 2020 року учасники євроклубу «Територія молоді» Української ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 Селидівської міської ради стали переможцями ІІІ конкурсу проєктів євроклубів України.

108

«МЕДІА-13» увійшов до списку 23 найкреативніших проєктів, які реалізуються за підтримки Представництва ЄС в Україні «Інформаційна підтримка мереж ЄС в Україні».

Проєкт представляє собою навчальний онлайн-курс з медіаграмотності, який створений з метою допомогти молоді у набутті навичок критичного сприйняття інформації й усвідомлення цінностей високоякісної інформації в сучасному світі. Якісна та продуктивна реалізація проєкту суттєво залежала від компетентності самих євроклубівців у питаннях медіаграмотності. Тому, успішно пройшовши курс «Very Verified: онлайн-курс з медіаграмотності» від студії онлайн-освіти «EdEra», впродовж липня-серпня команда проєкту записала свою серію навчальних відео-уроків для молодих людей віком від 12 до 30 років.

Сертифікати за пройдений онлайн-курс з медіаграмостності «МЕДІА-13» вже отримали не тільки представники Української ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 (а це учні, вчителі та батьки), а й учасники трьох євроклубів України та шкіл Тернополя, Ірпеня, Лозової, Харкова, Київця.

Онлайн-навчання для усіх бажаючих триватиме до кінця жовтня 2020 року, тому встигніть зробити свій медіапростір безпечним разом з нами (https://sites.google.com/view/project-media13/).