ПРОФЕСІОГРАФІЧНА ЕКСКУРСІЯ – БЕЗПОСЕРЕДНЄ ЗНАЙОМСТВО З ПРОФЕСІЄЮ

Професіографічні екскурсії є однією із форм профорієнтаційної роботи, яка дає можливість школярам безпосередньо познайомитися з професіями, отримати багато інформації з першоджерел, поспілкуватися з фахівцями своєї справи.

7 листопада фахівці Селидівського міського центру зайнятості організували для учнів 8 класів загальноосвітньої школи №2 м.Селидове екскурсію до Селидівської міської центральної бібліотеки під назвою "Професія бібліотекар - її актуальність в сучасному світі".

Завдяки заходу учні дізнались про професії бібліотекаря та бібліографа, а також навчальні заклади, де можна їх отримати.

Фахівець-бібліограф Анна Смоленська детально розповіла про свою професійну діяльність, обов’язки та задачі, які поставлені перед фахівцями її спеціальності.

159

Безпосередньо спілкуючись з бібліотекарем Перміновою Ганною, хлопці та дівчата зрозуміли, як працюють бібліотекарі відділу обслуговування. А також зрозуміли, що бібліотекар працює не тільки з книгою та іншою друкованою продукцією, а, насамперед - спілкується з людьми.

120

Побачене та почуте викликало у дітей позитивні емоції, а також запитання, на які вони одразу ж отримали розгорнуті відповіді.

150

«Організація таких професіографічних зустрічей розширює світогляд дітей та допомагає у виборі майбутнього професійного шляху» - зазначила класний керівник Ніна Перепилюк.