Профілактичні рейди

3 серпня 2021 року працівниками служби у справах дітей міської ради, міського центру соціальних служб, ювенальної превенції відділу поліції №3 Покровського районного управління ГУНП в Донецькій області проведені профілактичні заходи (рейди)

„Діти вулиці” в м.Селидове, „Побут і сім’я” в м.Українськ м.Селидове та с.Петрівка Покровського району.

58 59 60

Під час рейду дітей та підлітків, схильних до бродяжництва  та жебракування, не виявлено. Відвідано 5 сімей з дітьми (4  - в  м.Українськ м.Селидове, 1- в с.Петрівка Покровського району).

Службами та відділами  вжиті відповідні заходи: складено акти обстеження умов проживання,  винесено 4 попередження про відповідальность батьків за ухилення від виконання передбачених законодавством обов’язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання, виховання дітей та підлітків. Ініційовано  притягнення 1 матері 3 дітей до адміністративної відповідальності згідно із ч.1 ст.184 Кодексу України про адміністративні правопорушення.