Профілактичний захід «Урок»

Протягом вересня фахівці із соціальної роботи Селидівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді разом із спеціалістами служби у справах дітей, представниками виконкомів міських та селищних рад, відділу поліції, освіти долучились до проведення Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок».

Основна мета заходу – цє перевірка умов утримання та виховання дітей у сім’ях, які опинились в складних життєвих обставинах, а також виявлення дітей, які без поважних причин не приступили до занять з початку навчального року. Відвідано 42 сім’ї, в яких виховується 81 дитина. В ході заходу з усіма батьками була проведена профілактично-роз’яснювальна робота щодо належного виконання батьківських обов’язків, всі батьки попереджені про правову відповідальність, згідно чинного законодавства.

Наголошено про обов’язкове залучення дітей шкільного віку до навчального процесу. Дітей, які б не приступили до навчання, виявлено не було.

За сприянням громадських, церковних організацій, 25 сімей отримали адресну допомогу у підготовці до нового навчального року та осінньо-зимового періоду у вигляді шкільного приладдя, одягу, взуття, продуктівхарчування, вугілля.

345