Профілактика безконфліктного спілкування серед неповнолітніх

Селидівський міський центр соціальних служб продовжує профілактичну роботу з неповнолітніми, які засуджені до покарань без позбавлення волі.

19 жовтня фахівець із соціальної роботи разом із старшим інспектором ювенальної превенції на базі Покровського районного відділу №5 філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області провели роботу з неповнолітніми підобліковими суб'єктами пробації на тему «Безконфліктне спілкування з однолітками». Для неповнолітніх проведено інформаційну лекцію з практичними заняттями та вправами, обговорено основи толерантності, поняття, визначено умови появи непорозумінь у спілкуванні. Неповнолітні суб’єкти пробації розібралися у власних перевагах та недоліках.
В ході заняття з неповнолітніми виконувались усні та письмові підсумкові вправи «Правила спілкування», «Яка вона – толерантна людина?». Захід сприяв підвищенню здатності підлітків формувати здорові та мирні стосунки з однолітками, вихованню поваги до товаришів та почуття відповідальності за свої слова і вчинки.