Програма «Fit for Partnership with Germany»

Запрошуємо взяти участь у Програмі Федерального міністерства економіки та енергетики  Німеччини для менеджерів  «Fit for Partnership with Germany» економічна кооперація з фокусом на Індустрію 4,0.

До участі запрошуються управлінці середньої та вищої ланки підприємств, підприємці, які займаються дослідженнями та розробками новітніх технологій, інноваційних стартапів, ІТ для Індустрії 4.0.

Зокрема, за напрямами:

            - діджиталізація підприємств та виробництва;

            - роботизація на виробництві та в сфері послуг, промислова автоматизація;

            - адитивне виробництво (ЗD-друк);

            - нові матеріали;

            - масова кастомізація;

            - безпілотний транспорт - автомобілі, навантажувачі, літальні апарати, їх застосування, у тому числі, в промисловості та сільському господарстві;

            - смарт фармінг;

            - смарт енергоефективність, технології зберігання та передачі даних;

            - інтернет речей та послуг;

            - комунікації та зв'язок;

            - Big Data;

            - Блокчейн;

            - робота з інформацією;

            - штучний інтелект.

Термін подання документів для участі завершується 14 січня 2019 року. Для участі у бізнес візиті до Німеччини учасникам необхідне володіння англійською мовою.

Актуальна і детальна інформація щодо Програми розміщена за посиланням:http://bit.ly/2rjxMV8. Загальна інформація щодо участі у Програмі за посиланням: http://bit.ly/2FAgVHz.

Умови участі у Програмі за телефоном +38(050)7348280, E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Контактна особа з боку облдержадміністрації - Вікторія Власова.