Проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи співробітники відділу поліції

З метою проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи співробітники відділу поліції № 3

(м.Селидове) Покровського РУП ГУ НП в Донецької області сумісно з представниками Покровського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Донецькій області та Селидівської міської ради 20 жовтня довели до працівників Селидівського ринку «Прометей» вимоги постанови Кабінету Міністрів України 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами), які передбачені для «червоного» рівня епідемічної небезпеки.

«Червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, встановлено рішенням Державної комісії з питань ТЕБ та НС (Протокол № 38 від 15.10.2021) на території Донецької області, у тому числі на території Селидівської міської ТГ, з 00 год. 00 хв. 18 жовтня 2021 року.

373 374

Зазначимо, що продовження підприємницької діяльності при «червоном» рівні епідемічної небезпеки здійснюється за умови наявності у всіх учасників (відвідувачів, користувачів), крім осіб, які не досягли 18 років, та організаторів заходу (співробітників закладу, ринку) негативного результату тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведене не більш як за 72 години до здійснення заходу (відвідування закладу, ринку), або документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини або двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), які включені Всесвітньою організацією охорони здоров’я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях, негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія).