Проведення конкурсу «Медичні кадри»

11.08.2016 року о 14.00 годині у Малому залі Селидівської міської ради відбулася нарада міської конкурсної комісії з підготовки та проведення конкурсу «Медичні кадри»

на право навчання за рахунок коштів місцевого бюджету за програмою «Медичні стимули» медичних працівників комунального закладу «Селидівський центр первинної медико-санітарної допомоги».

Зазначений конкурс проводиться на виконання Рішення виконавчого комітету Селидівської міської ради від 28.05.2014 року № 88 «Про порядок відбору та направлення молоді м. Селидове для навчання у вищих медичних навчальних закладах І-ІVрівнів акредитації». Відповідно до затвердженого даним рішенням Порядку проведення міського конкурсу «Медичні кадри» конкурсною комісією було розглянуто питання стосовно однієї заяви щодо надання права заявнику навчатися на контрактній основі у Запорізькому державному медичному університеті за фахом «лікувальна справа» за рахунок коштів місцевого бюджету.

Згідно даного питання члени комісії заслухали головного лікаря комунального закладу «Селидівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Марченко О.В., яка доповіла, щодо комунального закладу «Селидівький центр первинної медико-санітарної допомоги» звернулося чотири випускника загальноосвітніх навчальних закладів з заявами щодо допущення їх до участі у конкурсі «Медичні кадри» на право навчання за рахунок місцевого бюджету за програмою «Місцеві стимули».

На теперішній час троє осіб, які надали заяви та виявляли бажання брати участь у конкурсі «Медичні кадри», поступили до вищих навчальних закладів на бюджетній основі, тому на даний момент розглядається одна заява. Марченко О.В. зазначила, що заявник (абітурієнт), який надав заяву до Центру, гідний навчатися у Запорізькому державному медичному університеті за фахом «лікувальна справа» за рахунок коштів місцевого бюджету. Також головний лікар звернула увагу присутніх на те, що заявник надав документи та пройшов всі необхідні критерії, а саме:

- добре навчався та успішно склав зовнішнє незалежне оцінювання у 2016 році;

- характеристика заявника висвітлює його добрі якості, як людину, яка мріяла здобути вищу освіту у напрямку лікарської діяльності;

- надав всі необхідні документи, які передбачені п. 2.5 Порядку проведення міського конкурсу «Медичні кадри»;

- заявник та його батьки ознайомлені з умовами Порядку проведення міського конкурсу «Медичні кадри», програмою «Медичні стимули» та правами і обов’язками заявника.

Після доповіді головного лікаря Селидівського центру первинної медико-санітарної допомоги члени міської конкурсної комісії з підготовки та проведення конкурсу «Медичні кадри» одностайно проголосували за  право навчання заявника у Запорізькому державному медичному університеті за фахом «лікувальна справа» за рахунок коштів місцевого бюджету за програмою «Місцеві стимули» медичних працівників комунального закладу «Селидівський центр первинної медико-санітарної допомоги». За результатами конкурсу оформлено протокол.

У зв’язку з зазначеним, адміністрація комунального закладу «Селидівський центр первинної медико-санітарної допомоги» бажає майбутньому студенту терпіння, наполегливості та легкого навчання.